Přeskočit na obsah
Bára

Bára

Martin je podle mne příkladem neustálého progresu a vývoje. Velmi se mi líbí jeho typický rukopis či spíše „barvopis“ při focení svatebních fotek a přírody, kde používá zemité barvy s nádechem zelené, které dávají jeho fotkám zcela jedinečný nádech.

Moje nejoblíbenější jsou však jeho černobílé fotografie. Má zvláštní talent vytvořit z na první pohled nevýrazného či nezajímavého výjevu, něco zvláštního, čeho bych si já osobně nikdy nevšimla. Příkladem mohou být jeho artové fotky siluet.

Měla jsem také příležitost zúčastnit se vernisáže jeho výstavy, série černobílé dokumentární fotografie „Už není toho dechu“. Jeho fotka, českého rodáka pana Jiřičky se slepicí v ruce, se stala ikonickou. S velkým citem dokázal zmapovat historii života v Krkonoších během všech ročních období a zanechat tu výstavu, která může přiblížit, nejen mladým, jak se dříve žilo. 

Já osobně si se na fotkách nelíbím a nerada se fotím. O to více jsem byla překvapena, když několik mých fotek mělo úspěch na soutěžích a bylo vybráno na výstavy. 

Určitě se znovu svěřím do Martinových rukou a ráda s ním budu spolupracovat i na mé příští cestopisné knize.

Bára a Honza

Šikovný, usměvavý fotograf. Martin nám fotil jak těhotenské fotky, tak foto s mimčem a pokaždé parádní, profesionální přístup. Focení bylo přirozené a nenucené a i manžel, který se nerad fotí, si focení užil. Finální fotky, profesionálně upravené, předčili naše očekávání. Opravdu perfektní. Určitě jsme s Martinem nefotili naposledy. Moc děkujeme

Kristýna

Martin je neskutečně ochotný, svědomitý a pozitivně naladěný člověk, což se promítlo do celého průběhu focení. Umí pracovat nejen s dospělými, ale i dětmi, které si získá svým kamarádským přístupem. Jeho práce je kreativní a uvolněná, člověk se cítí po celou dobu příjemně a výsledek je skvělý. Fotky jsou nádherné, rozmanité, autentické, osobité. Martina mohu doporučit po všech stránkách. Ví, co dělá a dělá to skvěle.

Anička

Focení s Martinem bylo příjemné. Zajímal se, povídali jsme si během focení, takže jsem měla dostatek prostoru, abych se uvolnila. Nepasoval mě do pro mě nepřirozených póz, takže vznikly fotky, kde vypadám přirozeně. Byl to příjemně strávený čas, ze kterého vznikly krásné fotky.

Anežka a Honza

Oslovili jsme Martina k nafocení našich brandových fotek a pár nezvyklých produktových fotek v lese. Focení nám je často nepříjemné a neumíme se moc uvolnit, ale s Martinem byla atmosféra tak pohodová, že se nikdo z nás nebál experimentovat.

Nakonec nejlepší fotky byly předem nepromyšlené impulzivní nápady. Dokonce nám cvaknul pár rodinných fotek bokem, protože neodolal dění okolo. Jeho fotky nádherně odráží duši našeho podnikání a našich výrobků. Díky nim se můžeme skvěle prezentovat na sítích i na našem webu, protože nejde jen o profesionální práci, ale skrze jeho fotky si nás lidé mohou vážně očmuchat. Focení s ním můžeme jenom doporučit, protože mimo kvalitní fotky máme i nezapomenutelný zážitek.

Lucka a Honza

Martin nám nafotil náš svatební den. Je velmi příjemný a ochotný vyfotit na co si jen vzpomenete. Má zajímavé nápady odkud a jak fotit, protože díky němu a jeho úhlu pohledu na věc máme velmi originální svatební fotky jiné než od klasického svatebního fotografa. Můžeme jen doporučit!